finanse, ekonomia - studia online w SSW - Polska, Gdańsk, Sopot, Gdynia
21450
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21450,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Studia on-line

STUDIA W TRYBIE ONLINE – FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

Sopocka Szkoła Wyższa, wychodząc naprzeciw studentom zamieszkującym odległe miejsca Polski oraz pracujących poza granicami kraju, oferuje kształcenie na odległość (distance learning).

 

Studia e-learningowe to nowoczesna metoda studiowania pozwalająca studentowi studiować w czasie i miejscu dogodnym dla niego.

 

Sopocka Szkoła Wyższa oferuje studia online na studiach I stopnia w języku polskim na kierunku Finanse i Rachunkowość. Studia online nie obejmują specjalizacji.

DLACZEGO WARTO?

♦ Korzystasz z platformy z dowolnego miejsca, wystarczy dostęp do urządzenia mobilnego

♦ Studiujesz w znanej i renomowanej Uczelni

♦ Zyskujesz możliwość kontaktu z największymi firmami międzynarodowymi, z którymi uczelnia ma podpisane umowy o współpracy

♦ Kadrę stanowią fachowcy w swojej branży, praktycy z wieloletnim stażem pracy

♦ Studiując finanse i rachunkowość w SSW zaliczasz pierwsze 4 moduły ACCA i otwierasz sobie drogę do międzynarodowej kariery w branży finansowej

♦ Podnosisz swoją konkurencyjność na rynku pracy nie musząc rezygnować z obecnej pracy

♦ Komunikujesz się z wykładowcami i kolegami z roku poprzez zasoby platformy

♦ Masz stały kontakt z opiekunem w razie jakichkolwiek problemów z wykorzystaniem platformy

♦ Zjazdy organizowane są w najbardziej dogodny sposób tzn. czwartek, piątek, soboty i niedziele (byś brał jak najmniej dni urlopowych w ciągu roku)

Organizacja studiów online

Przy nauczaniu drogą e-learningową SSW wykorzystuje nowoczesną platformę edukacyjną – Ilias. Moduły lekcyjne, z których składają się e wykłady, udostępniane są na platformie e-learningowej. Materiały e-learningowe przygotowywane są według specjalnych standardów metodycznych. Dzięki temu treści wykładów wzbogacane są m.in. o interaktywne zadania i testy, a także studia przypadków. Zajęcia przy użyciu platformy e-learningowej stanowią 60 % wszystkich zajęć. Pozostałe 40 % zajęć realizowane jest na terenie Uczelni (4 zjazdy w ciągu roku – przeciętnie 4-dniowe czwartek, piątek, sobota, niedziela). Dokładny harmonogram zjazdów studenci otrzymują na początku roku akademickiego tj. w październiku.

nazwa kierunkuFinanse i Rachunkowość
poziom studiówstudia I stopnia
tryb studiówstudia niestacjonarne
uzyskany tytuł zawodowylicencjat
czas trwania studiów6 semestrów

Niestacjonarne-online

420 PLN  380 PLN/ I i II semestr        PROMOCJA DO 15.06.2020 

Aplikuj już dzisiaj!