Studia podyplomowe - Trening mentalny - narzędzie pracy nowoczesnego lidera - Sopocka Szkoła Wyższa
17269
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17269,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Studia podyplomowe – Trening mentalny – narzędzie pracy nowoczesnego lidera

Cel studiów

Trening mentalny – narzędzie pracy nowoczesnego lidera to nowatorski kierunek studiów, który ma na celu wyposażyć managerów w narzędzia do pracy z ich pracownikami, które pomogą im w podniesieniu poziomu wykonywania podległych im zadań, a co za tym idzie w osiąganiu coraz lepszych rezultatów. Narzędzia te przydadzą się również w budowaniu mistrzowskich zespołów, planowaniu osiągalnych celów oraz wsparcia umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

 

Partner programu- Akademia Rozwoju Mentalnego.

 

Rekrutacja rusza już
01 kwietnia 2020 r.

Adresaci studiów

Studia są dedykowane obecnym i przyszłym managerom wyższego i średniego szczebla menedżerskiego. Propozycja kierowana jest do wszystkich osób, które chcą wspierać rozwój ludzi z nimi współpracujących oraz rozwijać własne kompetencje menedżerskie, komunikacyjne i interpersonalne.
Trening mentalny jest metodą wspierającą budowanie pewności siebie, swojej i swoich współpracowników; wspiera również osiąganie celów osobistych, zespołowych i organizacyjnych; uczy radzenia sobie z niepowodzeniami zarówno osobistymi, jak i zespołowymi Studia na tym kierunku pozwolą nabyć kompetencji potrzebnych w codziennym życiu nowoczesnego managera.

Wykładowcy/Opiekun merytoryczny

Agnieszka Baranowska – opiekun merytoryczny

Założycielka, pomysłodawczyni i właścicielka Akademii Rozwoju Mentalnego. Autorka programu ARM, który tworzyła we współpracy z psychologami dziecięcymi i psychologami sportu. Trener mentalny, trener biznesu, nauczyciel j. angielskiego, pedagog, przedsiębiorca z ponad 25 – letnim stażem.  Jako trener mentalny, pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami nad budowaniem pewności siebie, uczy jak przekuć porażkę w sukces i jak potem sobie z tym sukcesem radzić. Pokazuje jak wyznaczać osiągalne cele i zdobywać wysoki poziom swoich osiągnięć.
Jako trener biznesu szkoli zespoły w firmach i organizacjach z zakresu: komunikacji i feedbacku, delegowania zadań i podejmowania decyzji, prowadzenia spotkań i zwiększania wydajności pracownika.  Jako nauczyciel j. angielskiego, pracując na wszystkich poziomach edukacyjnych wykształciła i wychowała setki uczniów i uczennic, zdobywając wysokie oceny swojej pracy.

Program studiów

Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

1. Menadżer – silny mentalnie (20 godzin)
2. Budowanie pewności siebie (20 godzin)
3. Techniki pracy nad wewnętrznym głosem (10 godzin)
4. Techniki budowania pewności siebie wśród członków zespołu (10 godzin)
5. Pozytywna komunikacja interpersonalna (8 godzin)
6. Budowanie zespołu i relacji opartych na zaufaniu i pewności (12 godzin)
7. Planowanie vs osiąganie celów ( 8 godzin)
8. Techniki relaksacji i pracy ze stresem (8 godzin)
9. Mindfulness w biznesie (8 godzin)
10. Wizualizacja jako narzędzie nowoczesnego menadżera ( 8 godzin)
11. Porażka czy lekcja – narzędzia do pracy z niepowodzeniami (16 godzin)
12. Nawyki osobiste i zespołowe (8 godzin)
13. Sztuka motywowania (16 godzin)
14. Seminarium dyplomowe (8 godzin)

Forma zaliczenia studiów – projekt dyplomowy (seminarium dyplomowe zakończone obroną).

 

Partner programu – Akademia Rozwoju Mentalnego. 

Opłata semestralna – 1800 PLN / semestr


Opłata miesięczna (12 rat) – 315 PLN


Opłata rekrutacyjna – 85 PLN

Aplikuj już dzisiaj!

Biuro studiów podyplomowych:
podyplomowe@ssw.sopot.pl
tel. kom.  509-655-417
(58) 555 83 80