Studia podyplomowe - Wycena, Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami - Sopocka Szkoła Wyższa
16901
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16901,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Studia podyplomowe – Wycena, Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami

Cele studiów

Rynek nieruchomości w Polsce znajduje się w fazie ciągłego rozwoju. Stąd istnieje potrzeba wykształcenia kadry posiadającej kompletne umiejętności w zakresie wyceny, zarządzania i obrotu nieruchomościami.

 

Rekrutacja na kolejną edycję rusza już
01 kwietnia 2020 r.

Studia prowadzone są we współpracy

z Pomorskim Stowarzyszeniem Zarządców Nieruchomości

oraz Stowarzyszeniem Pomorskim Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Adresaci studiów

Oferta skierowana jest do osób pragnących podjąć pracę w charakterze pośrednika nieruchomości lub rzeczoznawcy oraz wszystkich tych, którzy mają ambicję poszerzenia swojej wiedzy na temat prawa mieszkaniowego, czy rynku nieruchomości.

Wykładowcy/Kierownik merytoryczny

Anna Mariola Kreja, absolwentka Politechniki Gdańskiej (mgr inż. Budownictwa lądowego). Posiada Państwową Licencję Zarządcy Nieruchomości wydaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Ukończyła studia Podyplomowe Studia Prawno-Menadżerskie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Podyplomowe Studia Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowe Studia Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami na Sopockiej Szkole Wyższej Uzyskała Certyfikat Zarządcy-Doradcy uprawniający do udzielania konsultacji z zakresu gospodarki nieruchomościami w procesie integracji z Unią Europejską. Zaliczyła cykl szkoleń nt. Zarządzania nieruchomościami komercyjnymi zorganizowany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości oraz Institute of Real Estate Management z Chicago. Zadała egzamin państwowy na Członka Rad Nadzorczych Jednoosobowych Spółek Skarbu Państwa. Była aktywnym Członkiem Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla Zarządców Nieruchomości przy Urzędzie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (w latach 2002-2004) oraz Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla Zarządców Nieruchomości przy Ministerstwie Budownictwa (w latach 2005-2010). Od roku 2001 udziela się jako wykładowca z zakresu zarządzania nieruchomościami, w tym na takich uczelniach, jak:

  • Wyższa Szkoła Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie Oddział Zamiejscowy w Gdańsku;
  • Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomi;
  • Sopocka Szkoła Wyższa
  • Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania
  • Wyższa Szkoła Bankowa
  • Wyższa Szkoła Finansów i Administracji w Sopocie;

Organizowała studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Sopockiej Szkole Wyższej. Posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie związane z zarządzaniem nieruchomościami Skarbu Państwa w tym konsulatami, obiektami specjalnymi i instytucjonalnymi. Od 2011 prowadzi własną działalność zarządzając nieruchomościami komercyjnymi, instytucjonalnymi Skarbu Państwa oraz nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych (w tym również zarząd sądowy).

Program studiów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem studiów dostępnym TUTAJ
Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Studia trwają 2 semestry. Zajęcia odbywają 2 razy w miesiącu, w piątki w godz. 16.30-20.30, w soboty i niedziele w godz. 08.00 – 18.30.

Opłata semestralna – 2600 PLN / semestr


Opłata miesięczna (12 rat) – 455 PLN


Opłata rekrutacyjna – 85 PLN

Aplikuj już dzisiaj!

Biuro studiów podyplomowych:
podyplomowe@ssw.sopot.pl
tel. kom.  509-655-417
(58) 555 83 80