Multimedia w internecie - grafika, film, animacja
28116
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-28116,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Studia podyplomowe – Zwinna rekrutacja – nowoczesne narzędzia rekrutacji i selekcji pracowników

Cel studiów

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z aktualnymi praktykami związanymi ze zwinnym podejściem do zarządzania procesem rekrutacji. Zwinność jest niezbędna w pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym, przy rosnących wymaganiach klientów i oczekiwaniach kandydatów. Słuchacze pozyskają wiedzę z zakresu marketingu personalnego, w tym Employer Brandingu, badania doświadczeń kandydata, nabędą niezbędne umiejętności dla rekrutera. Uczestnicy poznają podejście do rekrutacji oparte na zwinności i będą potrafili skorzystać z narzędzi usprawniających.

 

Partner programu – HR Concept

 

Rekrutacja rusza już
01.04.2020 r.

Adresaci studiów

Dla osób zainteresowanych zastosowaniem zwinnych metod w zarządzaniu rekrutacją, pozyskaniem kompetencji i narzędzi niezbędnych w pracy efektywnego i skutecznego specjalisty ds. HR, specjalisty ds. rekrutacji, właścicieli firm i menedżerów biorących udział w rekrutacji.

Wykładowcy/Opiekun merytoryczny

Renata Czajkowska – opiekun merytoryczny studiów

Z wykształcenia skandynawista, dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi oraz marketingu. Rozwijała umiejętności w Akademii Coachingu według metodologii ICF przy Agencji Rozwoju Pomorza i uzyskała certyfikację jako coach WIAL Action Learning. Zarządza firmą doradztwa personalnego HR Concept z ponad 20-letnim doświadczeniem w procesach rekrutacyjnych, w tym w budowaniu start-upów dla Metsa Group SSC i Swarovski GBS, rekrutacji masowej, ale również w head-huntingu. Projektowała i usprawniała procesy rekrutacji, budowała też niezbędne narzędzia dla zespołów HR i menedżerów rekrutujących. Wprowadzała skutecznie zwinne praktyki do HR. Wykładała przedmiot „System rekrutacji pracowników” w ramach studium podyplomowego „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego przedmioty Badanie i rozwój kompetencji HR, Systemy Motywacyjne, Psychologia władzy, Etyka w przywództwie, Myślenie Systemowe na studiach podyplomowych w Sopockiej Szkole Wyższej. Przeprowadziła wiele szkoleń w tym z zakresu: komunikacji, zarządzania efektywnością pracy, zarządzania celami, rozmów oceniających, zarządzania karierą, budowania zespołu, rekrutacji i selekcji, inteligencji emocjonalnej, coachingu i mentoringu, Action Learning.

 

Małgorzata Kusyk
Ekspertka zarządzania projektami z ponad 16-letnim doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. W tym 10 lat doświadczenie w tworzeniu biur i metodyk zarządzania projektami. Propagatorka idei zwinności i turkusu. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach, łącząc w nich podejścia tradycyjne i zwinne. Certyfikowany project manager PMP®/PRINCE2®/AgilePM®, CEO AgilePMO, partner Kozminski Executive Business School, członek Agility Scales Founders Club, Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. Mentor, trener biznesu, wykładowca MBA. Twórca innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera. Certyfikowany Trener Biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Partner Akademii Leona Koźmińskiego – Koordynator zarządzania projektami w Kozminski Executive Business School. Wykładowca Politechniki Gdańskiej – International MBA in Strategy, Programme and Project Management oraz Akademii Leona Koźmińskiego – studia magisterskie i podyplomowe.

 

Hanna Garbowska
Doświadczony trener, mentor i business coach akredytowany przez International Coach Federation (ACC ICF), certyfikowany konsultant MindSonar®. Wieloletni praktyk biznesu z ponad 17 letnim doświadczeniem menedżerskim na rynku polskim w międzynarodowych i krajowych organizacjach i 3 letnim w Wielkiej Brytanii. Ekspert w zakresie budowania i zarządzania zespołami. Jako menedżer sprawdzała się w wielu obszarach organizacji m.in. sprzedaż, marketing, szkolenia, operacje,Talent Management. Doświadczenie zawodowe wyniesione z organizacji, marek i projektów min.:Sephora Polska Sp. z o.o., Euro Fragrance Sp. z o.o, FDGM Corporation Sp. z o .o., COMON, JBS Kisielewski Turos Kisielewski / JBS Optima, Sp.J. (GOLDWELL, MOROCCANOIL), Sopot Marriott Resort & Spa, Legendhotels Polska Sp. z o.o., Urząd Miasta Gdynia, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdański Urząd Pracy, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, Friends Academy Innovative Share, International School of Gdańsk, Spectrum Brands Sp. z o.o, Souvre Polska Sp.z o.o ..

Program studiów

Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W RAMACH STUDIÓW REALIZOWANE SĄ NASTĘPUJĄCE BLOKI TEMATYCZNE:

I. Employer Branding 
Budowanie strategii, budowanie brandu pracodawcy, Employer Value Proposition, doświadczenie kandydata, obecność w social media, współpraca z uczelniami, projekt kampanii EB.

II. Zarządzanie procesem rekrutacji i selekcji 
Przygotowanie do procesu rekrutacji i selekcji, planowanie zatrudnienia, otoczenie rynkowe, źródła i metody pozyskiwania kandydatów, profil kandydata idealnego, model kompetencji i badanie kompetencji kandydatów.
Kluczowe kompetencje rekrutera – umiejętności sprzedażowe, komunikacji, analizy.
Narzędzia rekrutera – testy, wywiady, Assessment Center, feedback dla kandydata.

III. Zwinne podejście 

Mapowanie procesu rekrutacji i selekcji, narzędzia lean w projektowaniu nowego procesu, zwinny sposób pracy – scrum, kanban, feedback, szybkość przekazywania informacji, samoorganizacja.

IV. Seminarium projektowe 

 

Łącznie 160 godz. 

 

Forma zaliczenia studiów – projekt dyplomowy (seminarium dyplomowe zakończone obroną).

 

Partner programu – HR Concept.

Opłata semestralna – 1800 PLN / semestr


Opłata miesięczna (12 rat) – 315 PLN


Opłata rekrutacyjna – 85 PLN

Aplikuj już dzisiaj!

Biuro studiów podyplomowych:
podyplomowe@ssw.sopot.pl
tel. kom.  509-655-417
(58) 555 83 80