Świąteczne spotkanie Akademii Zwinnej Liderki 10.12.19 - Sopocka Szkoła Wyższa
31620
post-template-default,single,single-post,postid-31620,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Świąteczne spotkanie Akademii Zwinnej Liderki 10.12.19

Świąteczne spotkanie Akademii Zwinnej Liderki 10.12.19

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE
AKADEMII ZWINNEJ LIDERKI
Jak świętować i jednocześnie marnować mniej?
Jak łączyć inspirujące spotkania i ideę pomagania?
Jak obudzić w sobie artystyczną wyobraźnię i moc tworzenia?

To pytania, na które znajdziesz odpowiedź na przedświątecznym spotkaniu otwartym Akademii Zwinnej Liderki, które odbędzie się 10 grudnia w godz.17.30-20.30 w Sopocie. Naszym gościem będzie Magda Beneda, która zaprojektowała postać Zwinnej Liderki – mądrej, odważnej, myślącej poza schematem – oraz logotyp Akademii.

Zapraszamy na wieczór, w trakcie którego stworzymy świąteczne kartki oraz zaprojektujemy apaszki, a także zaprosimy Was na aukcję na rzecz Centrum Praw Kobiet i zainspirujemy do świętowania w duchu less waste.

Nasz gość opowie o idei upominku dedykowanego – czegoś użytkowego, co służy przez lata i jest rzeczywistym upominkiem dla obdarowanej osoby w kontrze do przedmiotów produkowanych przemysłowo w milionach anonimowych egzemplarzy. Po wystąpieniu Magdy Benedy, odbędą się warsztaty – stworzymy pocztówki świąteczne oraz zaprojektujemy apaszki, które zostaną wydrukowane na jedwabiu i dostarczone na początku 2020 roku. Cena apaszki to 139 zł.

Magda Beneda to zwinna liderka, którą bardzo chcemy Wam przedstawić. Malarka, oprócz obrazów tworzy także przedmioty codziennego użytku, które łączą piękno i funkcjonalność: porcelanę, tkaniny, walizki, parasole. Przedmioty te poprzez swoją wyjątkowość – tak jak nasza Liderka – łączą ludzi w każdym zakątku świata. Od 2016 r. prace Magdy znajdziecie w Atelier Magda Beneda, które mieści się na ul. Ogarnej 101 i jest częścią Galerii Sztuk Różnych. Magda Beneda mówi o sobie „Sztuki nie trzeba rozumieć. Wystarczy, że odbiera się ją sercem i własną duszą. Lubię, gdy jest blisko naszej codzienności…”.

Ponownie spotykamy się w gościnnych murach Sopockiej Szkoły Wyższej. Wystąpienie Magdy Benedy będzie transmitowane również na FB Akademii Zwinnej Liderki.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak będzie nam miło, jeśli wszyscy uczynimy dobro, wpłacając datek na Fundację Centrum Praw Kobiet, której misją jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Tu możesz wesprzeć tę ważną inicjatywę: https://cpk.org.pl/pomagam/

PROGRAM

17:30 – poczęstunek i powitanie
18:00 – Magda Beneda – wykład i dyskusja
18:30 – networking
19:00 – warsztat
20:30 – zakończenie spotkania

Miejsce: Sopocka Szkoła Wyższa, Sopot-Wyścigi, ul. Rzemieślnicza

Prosimy o potwierdzenie obecności: https://evenea.pl/event/588662-94

www.zwinnnaliderka.pl/spotkanie

Patronat medialny Lady Business Club