Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Olivia Business Centre - Sopocka Szkoła Wyższa
18237
post-template-default,single,single-post,postid-18237,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Olivia Business Centre

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Olivia Business Centre

Jak być dobrym w biznesie – CSR dla każdego – Odnośnik do wydarzenia

16 listopada
12:00
14:00

Darmowy

Zapraszamy 16 listopada do przestrzeni coworkingowej OBC – O4, by w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości wymienić się wiedzą, doświadczeniami i wzajemnie zainspirować. Będzie ciekawie, będzie intensywnie, będzie networkingowo:)

W temat spotkania organizowanego przez Olivia Business Centre: Jak być dobrym w biznesie – CSR dla każdego,  wprowadzi Forum Inicjowania Rozwoju.

O tym, czy i dlaczego warto być społecznie odpowiedzialnym i co to tak naprawdę znaczy opowiedzą Rezydenci Olivia Business Centre: Energa, Sii, PwC, startup społeczny We Think Healthy, startup edukacyjny  Fundacja Inspirujące Przykłady oraz przedstawiciele inicjatywy Gdańsk Business Run.

Wydarzenie będzie miało formę krótkich rzeczowych prezentacji i sesji networkingowej, w czasie której firmy tworzące społeczność OBC będą miały szansę wymienić się doświadczeniami (i wizytówkami :).

Chcielibyśmy przedstawić siłę i różnorodność  inicjatyw biznesowych, które tworzą nasz ekosystem i wzmocnić współpracę między firmami i ludźmi w Olivia Business Centre.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Kilka słów o Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości (ŚTP):

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) – to cykliczna międzynarodowa inicjatywa mająca na celu propagowanie idei przedsiębiorczości. W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się tysiące spotkań i wydarzeń. ŚTP skierowany jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, bez względu na wiek i wykształcenie (np. młodzież, studenci, absolwenci, przedsiębiorcy). Katalog wydarzeń możliwych do realizacji jest bardzo szeroki i obejmuje np. spotkania z przedsiębiorcami, szkolenia, seminaria, warsztaty, wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje, jak również dni otwarte, gry, konkursy, wystawy, przedstawienia, lekcje oraz wiele innych aktywności.

 

W 2016 ŚTP, pod hasłem „Przedsiębiorczość jest dobra“, przewidziany jest w dniach 14-20 listopada. Tematem przewodnim jest społeczny aspekt biznesu: przedsiębiorczość społeczna, CSR i startupy społeczne.

 

Pokażmy siłę społeczności Olivia Business Centre w ramach Światowego  Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkajmy się, poznajmy się lepiej, zaangażujmy się w rozwój wspólnych projektów:)