Termin nadsyłania portfolio do 10.07.! - Sopocka Szkoła Wyższa
35919
post-template-default,single,single-post,postid-35919,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Termin nadsyłania portfolio do 10.07.!

Termin nadsyłania portfolio do 10.07.!

Szanowni Kandydaci!

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw sytuacji epidemiologicznej w kraju, Dziekan WAIS postanowił, że ocena predyspozycji kandydatów do zawodu projektanta odbędzie się zdalnie. Dotyczy to aplikacji na kierunki Architektura, Architektura wnętrz i Wzornictwo I stopnia. Dla celów rekrutacji wystarczy przesłać do siedziby uczelni:

  • nagrane wyraźne zdjęcia wykonanego portfolio na płytę CD, podpisaną imieniem i nazwiskiem kandydata: czyli 4 prace + dodatkowe prace, jeśli kandydat wyraża chęć,
  • list motywacyjny do Dziekana Wydziału Architektury, Inżynierii i Sztuki dr inż. arch. Grzegorza Pęczka,
  • potwierdzenie opłaty kwalifikacyjnej 150 zł,
  • oświadczenie o autorstwie prac (pobierz).

Termin nadsyłania dokumentów: 10 lipca 2020.
Wyniki oceny kandydata: 14 lipca 2020 (wyniki przesłane zostaną mailowo).

Z tego względu, że nie będzie przeprowadzanej rozmowy z kandydatem, warto aby list motywacyjny był bogaty w treść. List motywacyjny powinien być własnoręcznie podpisany przez kandydata.

Wymagane dokumenty należy przesyłać pocztą polską, kurierem lub zostawić je w naszej “wrzutni”, która stoi w przedsionku wejścia na uczelnię – prosimy wtedy o zapakowanie dokumentów w podpisaną kopertę. Oczywiście korzystając z okazji wysyłki pocztowej, można również przesłać oryginały skanów dokumentów rekrutacyjnych.

Staramy się, aby obecna rekrutacja przebiegła dla Państwa bezpiecznie i pomyślnie.