Tubądzin Design Awards - Sopocka Szkoła Wyższa
22998
post-template-default,single,single-post,postid-22998,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Tubądzin Design Awards

Tubądzin Design Awards

Po sukcesie pierwszej edycji konkursu dla projektantów, architektów i studentów tych kierunków – Tubądzin Design Awards, który zakończył się zgłoszeniem ponad 1200 projektów, 30.11. firma Tubądzin wystartowała z drugą edycją konkursu. Hasłem przewodnim tej edycji jest #UNLIMITED – idealnie określające nieograniczone możliwości i wyobraźnię uczestników konkursu. Ale #UNLIMITED odnosi się także do nagród. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i starając się motywować do przekraczania utartych szlaków, postawiono na Nowy Jork. Miasto nieograniczonych możliwości i inspiracji. Przepełnione wyjątkową sztuką, architekturą i designem.
Prócz Nowego Jorku, na autorów najlepszych projektów czekają też inne światowe stolice designu. Razem wyruszą w podróż do Mediolanu, Budapesztu i Warszawy. Każde z tych miast ma swoją energię i wyjątkowy styl.

Konkurs podzielony został na trzy kategorie, w tym jedną #Young Power dedykowaną studentom.

Więcej info: tubadzin.pl/design