UWAGA! UWAGA! SOPOCKIE WARSZTATY DLA STUDENTÓW WA SSW! - Sopocka Szkoła Wyższa
22950
post-template-default,single,single-post,postid-22950,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

UWAGA! UWAGA! SOPOCKIE WARSZTATY DLA STUDENTÓW WA SSW!

UWAGA! UWAGA! SOPOCKIE WARSZTATY DLA STUDENTÓW WA SSW!

Wspólnie z władzami Sopotu oraz biurem projektowym “Wolski Architekci” współprowadzimy temat projektowy z budżetu obywatelskiego 2018 pod nazwą “Zieleń na Placu Przyjaciół Sopotu”.
W związku z tym tematem poszukujemy zdolnych i ambitnych studentów kierunków AU oraz AK (semestr 5 i 7) do współtworzenia warsztatów partycypacyjnych z UM Sopot i mieszkańcami.
Pierwsze warsztaty odbędą się 23.11.2017 o godz. 17.00 w Sopotece. Ze strony SSW współprowadzić będą: architekci Bogna Lipińska, Joanna Rayss i Emilia Rolka.
Kolejne warsztaty w grudniu. Warsztaty będą podstawą do prac projektowych nad zrealizowaniem nowej zieleni na Placu.
Będzie to dla Was niebywała okazja do zdobycia nowych doświadczeń w pracy projektanta, wzbogacenia swojego portfolio, a dla studentów sem. 5 również okazja do zaliczenia obowiązkowych praktyk studenckich, przewidzianych na sem. 6.
.
Zachęcamy do zapisywania się na listę wyłożoną w dziekanacie do dnia 17.11.2017. Liczba miejsc ograniczona do 6 na kierunek!