V Pomorskie Forum Audytu - Sopocka Szkoła Wyższa
28069
post-template-default,single,single-post,postid-28069,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

V Pomorskie Forum Audytu

V Pomorskie Forum Audytu

Stowarzyszenia Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej oraz Sopocka Szkoła Wyższa zapraszają członków i sympatyków na V Pomorskie Forum Audytu.

 Tematem spotkania będzie Czy kontrola zarządcza to problem kierownika jednostki?

 Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz. 10:00 w auli Sopockiej Szkoły Wyższej ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot.

Harmonogram spotkania dostępny tutaj.

Współorganizatorami spotkania są:

Sopocka Szkoła Wyższa i Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Oszustwom, Nadużyciom Gospodarczym i Korupcji, Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Przestępczości Finansowej i Stowarzyszenia Biegłych ds. Przestępstw i Nadużyć Gospodarczych.

Za udział w spotkaniu można uzyskać 4 punkty w Programie Ustawicznego Kształcenia Krajowej Listy Programu Audytu i Kontroli Wewnętrznej lub 4 punkty CPE (NASBA), w tym 1 etyka.

Walne zgromadzenie członków CAKW postanowiło ustalić składkę zadaniową, a zarząd CAKW ustalił składkę na pokrycie kosztów udziału w spotkaniu stowarzyszenia na 30 zł od osoby, która chce uzyskać zaświadczenie o udziale i przyznanych punktach, przy czym z opłaty zwolnieni są członkowie CAKW z opłaconą składką członkowską za bieżący rok, absolwenci Uczelni z poprzedniego roku akademickiego i osoby przyjęte na studia w bieżącym roku.

Wpłaty za udział prosimy wpłacać na rachunek CAKW nr 49 1750 0012 0000 0000 3441 9477.

 Uczestnictwo wymaga rejestracji: sekretariat@cakw.pl