VI edycja konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” - Sopocka Szkoła Wyższa
24576
post-template-default,single,single-post,postid-24576,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

VI edycja konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

VI edycja konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

 

Poznaj szwajcarskość w  praktyce – zyskaj na swojej pracy dyplomowej.

VI edycja konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

 

Pod hasłem „Poznaj szwajcarskie standardy w praktyce” ruszyła VI edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”. Organizatorem Konkursu jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, a partnerami- fundatorami płatnych stażów i nagród rzeczowych- szwajcarskie firmy: Fracht FWO, Franke Polska, Geberit, Hilti, Sika, Staempfli, Zehnder.

 

Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza kolejny rok, dążąc do propagowania szwajcarskich standardów: jakości, rzetelności, innowacyjności i promocji oraz znaczenia tych wartości w  praktyce, głównie w życiu zawodowym i w biznesie, uruchomiła VI edycję konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl.  Od teorii do praktyki”. Ideą Konkursu są krzewienie wiedzy o szwajcarskich wartościach oraz budowanie pomostów pomiędzy światem akademickiej teorii i biznesowej praktyki. Cel ten jest realizowany na drodze współpracy Partnerów ze studentami biorącymi udział w Konkursie oraz w programach płatnych staży, oferowanych jako nagrody dla autorów najlepszych prac w swojej kategorii tematycznej.

W konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy obecnie przygotowują się do pisania i obrony w roku akademickim 2018/2019 prac dyplomowych-  inżynierskich, licencjackich lub magisterskich.

Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie do 30.11.2018 powinny przesłać zgłoszenie, zawierające wybrany temat pracy i krótki, ok. 1 stronicowy opis jej założeń.

Prace można zgłaszać w kategoriach, zgodnych z obszarami działalności Partnerów:

– logistyka i transport (Partner: FRACHT FWO)

– architektura wnętrz mieszkalnych (Partner: FRANKE Polska)

– technika sanitarna (Partner: GEBERIT)

budownictwo (Partner: HILTI)

– budownictwo (Partner: SIKA Poland)

– komunikacja marketingowa ( Partner: Staempfli)

– technologie cieplne (Partner: ZEHNDER Polska)

– szwajcarskie standardy (Partner: Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza) .

 

Konkurs jest dwuetapowy:

I etap– do 30.11.2018 przesłanie wybranego tematu i konspektu pracy

II etap– autorzy wybranych tematów podczas pisania prac mogą korzystać ze wsparcia merytorycznego i konsultacji z Partnerem. Do 31.08.2019 należy przesłać obronioną pracę dyplomową.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędą się do 31.10.2019 .

 

O KONKURSIE

Konkurs „swissstandards.pl Od teorii do praktyki” Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej łączy potrzeby zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego przez studentów z potrzebą znalezienia wykwalifikowanych pracowników, wyrażaną przez pracodawców. Formuła zakłada możliwość weryfikacji umiejętności stosowania posiadanej wiedzy teoretycznej w praktyce oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w drodze współpracy z wybranym partnerem konkursu.

– Partnerzy konkursu to firmy członkowskie Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, spełniający kryteria przyznania znaku szwajcarskiej jakości „swissstandards.pl”- wyjaśnia Ulrich Schwendimann, Dyrektor Zarządzający Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.- Wspólnie chcemy pokazać szwajcarską innowacyjność, rzetelność, wiarygodność oraz jakość. Pragniemy propagować szwajcarskie standardy w codziennym życiu- realiach gospodarczych oraz wzajemnych stosunkach między partnerami, pracodawcami i pracownikami

 

###

Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Izba jest dobrowolnym, nie dotowanym przez instytucje publiczne stowarzyszeniem według prawa polskiego. Obecnie liczy ok. 190 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce.

Dodatkowe informacje o konkursie : www.odteoriidopraktyki.pl , www.facebook.com/odteoriidopraktyki

Aleksandra Taciak, Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza
tel. 22 / 322 76 25
e-mail:  at@swisschamber.pl

Anna Kowalewska, make WOW
tel. +48 603 36 45 71
e-mail: anna.kowalewska@makewow.pl

a.kowalewska@avokadopr.pl