Warsztaty dla studentów SSW z tworzenia makiet architektonicznych - Sopocka Szkoła Wyższa
19822
post-template-default,single,single-post,postid-19822,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Warsztaty dla studentów SSW z tworzenia makiet architektonicznych

Warsztaty dla studentów SSW z tworzenia makiet architektonicznych

Informujemy, że w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji studentów Sopockiej Szkoły Wyższej” w marcu i kwietniu 2017 (poniedziałki i /lub piątki) odbędą się warsztaty dla studentów z tworzenia makiet architektonicznych. Warsztaty będą prowadzone przez wykładowców SSW Wydziału Architektury. Celem warsztatów jest podniesienie kompetencji zawodowych  w zakresie tworzenia makiet architektonicznych w różnych technikach i przy użyciu różnych materiałów, omówienie zasad tworzenia, celów makietowania architektonicznego. W trakcie zajęć uczestnicy będą korzystali z materiałów dostarczonych przez SSW. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne dla studentów SSW Wydziału Architektury. Czas trwania kursu: 30 godzin w pracowniach SSW w Sopocie.

Uczestnicy: Grupa do 20 studentów SSW Wydziału Architektury.

Udział w warsztatach jest powiązany z zajęciami z zasad tworzenia prezentacji multimedialnych w programie PREZI. Zajęcia będą prowadzone w siedzibie SSW w Sopocie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach jest zgoda na uczestnictwo w projekcie „Rozwój kompetencji studentów Sopockiej Szkoły Wyższej” co wiąże się z podpisaniem deklaracji uczestnictwa i dokumentów informacyjnych. Zapisy w dniach 6-13 marca br. w Dziekanacie SSW w Sopocie gdzie wyłożone będą listy zapisów.