Wirtualne spotkanie z funkcjonariuszem Służby Celno - Skarbowej - Sopocka Szkoła Wyższa
36019
post-template-default,single,single-post,postid-36019,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Wirtualne spotkanie z funkcjonariuszem Służby Celno – Skarbowej

Wirtualne spotkanie z funkcjonariuszem Służby Celno – Skarbowej

W dniu 12 maja, w godzinach 9:30-11:30, dzięki uprzejmości Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku oraz
Naczelnika Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, przeprowadzony zostanie wykład połączony z panelem dyskusyjnym – poświęcony przestępczości gospodarczej i wykorzystaniu nowych technologii przez przestępców. Wykład poprowadzi doświadczony funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej – specjalistycznej formacji, która w ramach swoich zadań zajmuje się m.in. zwalczaniem przestępstw godzących w obrót gospodarczy i bezpieczeństwo ekonomiczne Państwa. Jest to rzadka sposobność, aby poznać zwalczanie współczesnej przestępczości “z pierwszej ręki” oraz zdobyć wiedzę, która pozwoli w przyszłości lepiej chronić się przed przestępcami. Wydarzenie zostanie przeprowadzone online, za pośrednictwem eduPortalu.
Wirtualne spotkanie będzie dostępne dla każdego studenta i pracownika
posiadającego aktywne konto. W wykładzie może wziąć udział student każdego kierunku i wydziału
Sopockiej Szkoły Wyższej – dlatego zachęcamy nie tylko studentów kierunków
ekonomicznych i finansowych, ale także wszystkich zainteresowanych tematyką przestępczości gospodarczej i wykorzystania przez przestępców nowych technologii.

Plan wydarzenia
9:30 – 11:00 – Wykład wygłoszony przez funkcjonariusza Służby
Celno-Skarbowej;
11:00-11:30 – Panel dyskusyjny, pytania do Prelegenta.