Wydarzenie OSSA inicjatywą 25-lecia - Sopocka Szkoła Wyższa
31880
post-template-default,single,single-post,postid-31880,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Wydarzenie OSSA inicjatywą 25-lecia

Wydarzenie OSSA inicjatywą 25-lecia

Z dumą informujemy, że miesięcznik Architektura-murator uznał wydarzenie OSSA (Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury) za inicjatywę 25-lecia!
Przyznanie tytułu i wręczenie statuetki 25-lecia odbyło się na uroczystej gali jubileuszu 25 lat miesięcznika Architektura-murator w dniu 21.11.2019 w hotelu Warszawa (historyczny budynek Prudential).
Przypominamy, że pierwsze spotkanie – OSSA’97 zorganizowali Justyna Martyniuk i Grzegorz Pęczek wraz ze studentami Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, przy wsparciu wykładowców w osobach Anny Awtuch i Gabrieli Rembarz. Było to pierwsze takie wydarzenie w III RP. Idea zapoczątkowana w roku 1997 przyjęła się i do dziś integruje, rozpala umysły i odmienia życia studentów architektury w całej Polsce.
Na gali obecni byli Grzegorz Pęczek (Dziekan Wydziału Architektury, Inżynierii i Sztuki SSW) oraz Gabriela Rembarz (adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej) , którzy, nie kryjąc zaskoczenia, w imieniu całego składu organizacyjnego pierwszej OSSY odebrali nagrodę.