Zarządzanie i inżynieria produkcji - studia - Gdańsk, Sopot, Gdynia
15931
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15931,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Profesjonalna edukacja politechniczna zdobywana w przyjazny dla studenta sposób

Zapisz się do 30 września 2019  i oszczędź 1400 zł

 2400 PLN    2000 PLN /za semestr (I rok studiów)

 2400 PLN / semestr      2250 PLN /semestr  (II i III rok studiów)

 

► ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI to nowoczesny, interdyscyplinarny, popularny w świecie kierunek menedżerski. Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, który poszukuje inżynierów, a zwłaszcza inżynierów z przygotowaniem menedżerskim. Nasza uczelnia oferuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu energetyki oraz automatyki i robotyki z wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu inżyniera.

 

► W ramach kierunku ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI można studiować na jednym z wybranych kierunków:

  • logistyka
  • elektroenergetyka
  • budownictwo
  • projektowanie systemów IT

 

► Inżynieria produkcji – zajmuje się projektowaniem, racjonalizacją działania, kierowaniem i kontrolą zintegrowanych systemów produkcyjnych racjonalizatorskich, materiałów, środków produkcji oraz energii. W praktycznych rozwiązaniach realizowanych w przedsiębiorstwach w różnych krajach integruje się projektowanie i planowanie procesów wytwarzania z projektowaniem, organizowaniem i sterowaniem (kierowaniem) procesami produkcyjnymi.

 

►Inżynierowie produkcji znajdą zatrudnienie w przemyśle metalowym, energetyce, rolnictwie, górnictwie, budownictwie, usługach i administracji.

►W SSW zajęcia odbywają się w małych grupach i  studenci mają możliwość praktycznego zdobycia umiejętności pozwalających im czynnie uczestniczyć w procesie projektowania i powstawania dzieła jakim niewątpliwie powinien być świadomie zaprojektowany budynek i jego otoczenie.

 

► SSW ścisle współpracuje z firmami z branży logistycznej, budowlanej, elektroenergetycznej oraz IT z Gdańska, Sopotu i Gdyni co zapewnia studentom kontakt z pracodawcami. Przy SSW działa Konwent Pracodawców a Pani Rektor Sopockiej Szkoły Wyższej prof. dr hab. Teresa Martyniuk jest laureatem Złotego Medalu Pracodawców.

 

SSW posiada własne pracownie zapewniające najwyższy standard nauczania (m.in prototypownia, pracownia nowych mediów) Więcej o pracowniach w zakładce Baza Dydaktyczna SSW.

 

►W ramach programu podnoszącego kompetencje studentów (program dofinansowany przez UE) studenci SSW mają możliwość skorzystania z  bezpłatnych warsztatów i szkoleń o wartości do 15 tys zł. każdy. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Projekty Unijne

 

Studia umożliwiają zdobycie certyfikatów kompetencji zawodowych w wybranych specjalnościach (np. JLog ELA) oraz certyfikatów umiejętności wykorzystania kluczowego oprogramowania (np. CAx (CAD/CAM/CAE Computer Aided Design, Manufacturing, Engineering)

Specjalności

Kariera

Absolwenci są przygotowani do:

 

  • twórczej działalności w wybranym zakresie inżynierii produkcji oraz zarządzania,
  • samodzielnego prowadzenia działalności w wybranym zakresie inżynierii produkcji w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach,
  • kierowania zespołami działalności twórczej w wybranym zakresie inżynierii produkcji oraz zespołami w sferze gospodarczej, administracji oświatowej, samorządowej, państwowej lub bankowości,
  • organizowania i prowadzenia prac badawczych i rozwojowych, w szczególności projektowania i wdrażania innowacji technologicznych i organizacyjnych,
  • doradztwa technicznego i organizacyjnego w wybranym zakresie inżynierii produkcji.

Przedstawiona oferta edukacyjna, a także plan i program mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

nazwa kierunkupoziom studiówtryb studiówuzyskany tytuł zawodowyczas trwania studiów
Zarządzanie i Inżynieria Produkcjistudia I stopniastudia stacjonarne i niestacjonarneinżynier produkcji7 semestrów
Płatność  na raty: 12 rat w roku po 360 PLN ( I i II semestr) – PROMOCJA do 12.10.2019 oraz 400 PLN (III-VII semestr)

Stacjonarne: 2000 PLN / I i II semestr zamiast 2400 PLN;   PROMOCJA DO 12.10.2019

2250 PLN / III –  VII semestr zamiast 2400 PLNPROMOCJA DO 12.10.2019


Niestacjonarne: 2000 PLN / I i II semestr zamiast 2400 PLN;   PROMOCJA DO 12.10.2019

2250 PLN / III –  VII semestr zamiast 2400 PLNPROMOCJA DO 12.10.2019

Aplikuj już dzisiaj!